Virágos Egerért Szép Környezetért Verseny

 Idén újra kiírásra került a több évtizedes múlttal rendelkező „Virágos Egerért Szép Környezetért” Verseny. A Polgármesteri Hivatal mellett továbbra is több szervezet támogatja a verseny megrendezését, így az Egyesület Eger Idegenforgalmáért, az Egri Városszépítő Egyesület, a Heves Megyei Vízmű Zrt. és a Kertbarát Kör Egyesület Eger. A verseny célja, hogy városunk tiszta, rendezett, virágos és élhető legyen, melynek eléréséhez szeretnének minél több egri polgárt, különböző szervezeteket, intézményeket és vállalkozást arra sarkallni, hogy legyenek tevőlegesen is részesei ennek a városszépítő munkának. Szeretnék megmutatni, hogy milyen szépek városunk balkonjai, előkertjei és közterületei, milyen sokan tesznek azért, hogy saját környezetük szebb és vonzóbb legyen.-tudatta az Önkormányzat.